Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Płocku


Nagłówek

Aktualności

Informacja o przedłużeniu naboru wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia.

Informujemy, iż nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia ze środków Funduszu Pracy ogłoszony w dniu 15.07.2019r. zostaje przedłużony do dnia 19.07.2019r. do godz. 15.00. W ramach w/w naboru pozostały 2 bony na zasiedlenie.

Nabór wniosków na program stażu

Starosta Płocki ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla 25 osób bezrobotnych w wieku do 30 roku życia z terminem realizacji programu stażu

Uzupełniający nabór wniosków w sprawie finansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

Starosta Płocki informuje, iż w ramach przyznanego limitu środków z Funduszu Pracy na realizację Krajowego Funduszu Szkoleniowego na rok 2019 Powiatowy Urząd Pracy w Płocku ogłasza uzupełniający nabór wniosków w sprawie finansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

Nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

Informacja o naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia.

Szkolenie - Certyfikowany Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Witamy serdecznie ! Jako ośrodek szkoleniowy On Sp. z o.o. dysponujący wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną (trenerzy OZE z długoletnim doświadczeniem praktycznym) chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu – Certyfikowany Monter Instalacji Fotowoltaicznych z uprawnieniami UDT. Szkolenie jest w 100% darmowe ponieważ realizowane...

Materiały o rezultatach wybranych projektów Europejskiej Współpracy Terytorialnej...

Do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, wpłynęła korespondencja, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w sprawie przekazania szerszemu gronu odbiorców filmu o rezultatach wybranych projektów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa oraz informacji o projektach Interreg Europa zaprezentowanych podczas...

1000 opisów zawodów, które są dostosowane do aktualnych potrzeb IRP

W ramach projektu „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+” powstało 1000 opisów zawodów, które są dostosowane do aktualnych potrzeb IRP, osób poszukujących pracy, chcących się przekwalifikować, czy też zaplanować karierę zawodową.

Nabór wniosków na organizację 30 miejsc odbywania stażu

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku, ul. Kostrogaj 1 ogłasza nabór wniosków na organizację 30 miejsc odbywania stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)"

Targi Młodych „Dobry start - lepsze perspektywy”

Targi Młodych „Dobry start – lepsze perspektywy”, odbyły się 12 czerwca 2019r. w Zespole Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku.

Trampolina do kariery- aktywizacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnością wzroku w województwie mazowieckim

Jesteś osobą niepracującą i mieszkasz w województwie mazowieckim? Zgłoś się już dziś! Weź udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach. Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy, zdobądź nowe umiejętności i otwórz się na nowe możliwości.

Wyświetlanie 1 - 10 z 308 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę