Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Płocku


Nagłówek

Aktualności

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM DOSKONALENIA KADR Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Działamy, włączamy!”

Celem projektu jest zwiększony potencjał rozwojowy (w zakresie zawodowym, społecznym i edukacyjnym) 60 osób (36 kobiet i 24 mężczyzn) i ich rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkałych w województwie mazowieckim w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, poprzez zapewnienie kompleksowego, zindywidualizowanego wsparcia prowadzącego do...

24 grudnia 2018 r. dniem wolnym od pracy w Urzędzie

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 12/2018 Dyrektora Powiatowego Urzedu Pracy w Płocku z dnia 16.11.2018r. Powiatowy Urząd Pracy w Płocku w dniu 24 grudnia 2018r. (poniedziałek) będzie nieczynny.

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku zaprasza na bezpłatne warsztaty: „Przedsiębiorczość kluczem do sukcesu”

Własna firma staje się współcześnie coraz atrakcyjniejszą formą realizacji kariery zawodowej i życiowej. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy myślą o wejściu na drogę przedsiębiorczości

Firma NS Konsulting Sp. z o. o. zaprasza do udziału w projekcie „Z myślą o rodzinie"

Projekt *„ Z myślą o rodzinie”* skierowany jest do osób lub rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w wieku 18-65 lat oraz ich otoczenia tj. dzieci w wieku 7-18 lat z gmin poniżej progu defaworyzacji (określonych w mazowieckim barometrze ubóstwa).

Firma Randstad Polska sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy

Firma Randstad Polska sp. z o.o. serdecznie zaprasza wszystkie osoby z Wyszogrodu, Płocka i okolic zainteresowane podjęciem pracy

Kampania KAS - HAZARD? Nie, dziękuję

Szanowni Państwo, Ruszyła ogólnopolska kampania Krajowej Administracji Skarbowej w obszarze nielegalnego urządzania i prowadzenia gier hazardowych. Koordynatorem kampanii na terenie województwa mazowieckiego jest Izba Administracji Skarbowej w Warszawie.

"OD STAŻU DO ANGAŻU..."

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza osoby z niepełnosprawnościami, niepracujące do skorzystania ze wsparcia w ramach Projektu „OD STAŻU DO ANGAŻU – AKTYWIZACJA SPOŁECZNO – ZAWODOWA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”

Zakończenie naboru na szkolenie - RPO

Starosta Płocki informuje o zakończeniu naboru wniosków o organizację szkoleń indywidualnych dla 30 osób bezrobotnych w ramach projektu „ Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie płockim (II)”

Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku już po raz kolejny był współorganizatorem Płockich Targów Aktywności Zawodowej, które odbyły się 11 października 2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej ORLEN ARENA w Płocku.

Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2018

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 11 października 2018r. w godz. 10.00-14.00 w Hali Widowiskowo Sportowej Orlen Arena w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1 odbędą się Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2018,

Wyświetlanie 1 - 10 z 238 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę