Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Płocku


Nagłówek

Aktualności

Awaria łącza telekomunikacyjnego!

Uprzejmie informujemy, że z powodu uszkodzenia łącza telekomunikacyjnego w trakcie robót budowlanych prowadzonych w obrębie ulic Kostrogaj i Przemysłowej, od dnia 9 sierpnia 2018 r. kontakt telefoniczny z Powiatowym Urzędem Pracy w Płocku jest niemożliwy. Trwają prace nad usunięciem awarii.

Nabór wniosków na organizację 48 miejsc odbywania stażu

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urząd Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków na organizację 48 miejsc odbywania stażu dla bezrobotnych kobiet w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

NOWE WZORY DEKLARACJI VAT

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Płocku informuje, iż zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 18 kwietnia 2018 r. w sprawie wzorów deklaracji dla podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2018, poz. 856) obowiązują nowe wzory deklaracji.

Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2018

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Płockich Targach Aktywności Zawodowej 2018, które odbędą się 11 października 2018r. w Hali Widowiskowo-Sportowej ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Informacja o terminie zakończenia przyjmowania wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Starosta Płocki zamyka nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Spotkanie informacyjne dot. ułatwień dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Ministerstwem Finansów oraz Krajową Administracją Skarbową serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 27 lipca 2018 roku w Płocku, Hotel Petropol, Al. Stanisława Jachowicza 49.

Informacja o naborze wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

Uzupełniający nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)"

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza uzupełniający nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)"

Projekt „Zacznij działać-włącz swoją szansę!”

Chcesz być bardziej konkurencyjny na rynku pracy? Jest na to sposób! Już dziś na terenie województwa mazowieckiego w powiecie: sierpeckim, płockim, gostynińskim ruszyła rekrutacja do projektu „Zacznij działać-włącz swoją szansę!”

Nabór wniosków na organizację 50 miejsc odbywania stażu dla bezrobotnych kobiet

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urząd Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków na organizację 50 miejsc odbywania stażu dla bezrobotnych kobiet w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyświetlanie 1 - 10 z 207 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę