Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Płocku


Nagłówek

Aktualności

Uzupełniający nabór wniosków na organizację 6 miejsc (kobiet) odbywania stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urząd Pracy w Płocku ogłasza uzupełniający nabór wniosków na organizację 6 miejsc (kobiet) odbywania stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)"

Uzupełniający nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)"

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza uzupełniający nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)"

Nabór wniosków osób niepełnosprawnych o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na podjęcie działalności w formie spółdzielni socjalnej w ramach środków PFRON

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków osób niepełnosprawnych o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na podjęcie działalności w formie spółdzielni socjalnej w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na organizację 4 miejsc odbywania stażu ze środków PFRON dla osób niepełnosprawnych

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urząd Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków na organizację 4 miejsc odbywania stażu na okres od 3 do 5 miesięcy ze środków PFRON dla osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w PUP w Płocku jako poszukujących pracy niepozostających w zatrudnieniu z deklaracją dalszego zatrudnienia bezpośrednio po...

„Galeria Szkół” Targi Edukacyjne w Małej Wsi

29 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. W.H. Gawareckiego w Małej Wsi, odbyły się Targi Edukacyjne pod dumnie brzmiącą nazwą „Galeria Szkół”.

IV Targi Edukacyjne w Słubicach

25 marca br. we współpracy z Publicznym Gimnazjum w Słubicach oraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku odbyły się IV Targi Edukacyjne w Słubicach.

IV Targi Edukacyjno - Zawodowe „Bieg do przyszłości” w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku

22 marca b. roku w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku odbyły się już po raz czwarty Targi Edukacyjno – Zawodowe „Bieg do przyszłości”. Patronat honorowy objął Starosta Płocki Pan Mariusz Bieniek.

Nabór wniosków na staż w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)"

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urząd Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków na organizację miejsc odbywania stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

IV Targi Szkół Branżowych w Zespole Szkół nr 5 w Płocku

22 marca 2019 roku w Zespole Szkół nr 5 w Płocku, odbyły się już IV Targi Szkół Branżowych...

Targi Blichowo 2019

21 marca bieżącego roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Blichowie odbyły się Targi Edukacyjne 2019.

Wyświetlanie 1 - 10 z 281 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę