Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Płocku


Nagłówek

Aktualności

Zakończenie naboru na szkolenie - RPO

Starosta Płocki informuje o zakończeniu naboru wniosków o organizację szkoleń indywidualnych dla 30 osób bezrobotnych w ramach projektu „ Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie płockim (II)”

Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku już po raz kolejny był współorganizatorem Płockich Targów Aktywności Zawodowej, które odbyły się 11 października 2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej ORLEN ARENA w Płocku.

Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2018

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 11 października 2018r. w godz. 10.00-14.00 w Hali Widowiskowo Sportowej Orlen Arena w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1 odbędą się Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2018,

Nabór wniosków na organizację 8 miejsc odbywania stażu

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urząd Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków na organizację 8 miejsc odbywania stażu dla bezrobotnych kobiet w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)”

Uzupełniający nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza uzupełniający nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)"

Nabór uzupełniający wniosków w sprawie finansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

Starosta Płocki informuje, iż w ramach przyznanego limitu środków z Funduszu Pracy na realizację Krajowego Funduszu Szkoleniowego na rok 2018 Powiatowy Urząd Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków w...

Projekt „Wystarczy chcieć! Aktywizacja społeczno-zawodowa”

Szanowni Państwo, Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie „Wystarczy chcieć! Aktywizacja społeczno-zawodowa”.

WARSZTATY „Nie daj się zagiąć - jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku 26 września 2018 roku w godzinach 11 – 15 organizuje warsztaty dla osób bezrobotnych pt. „Nie daj się zagiąć – jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”.

Wstrzymanie wydawania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku informuje, iż z dniem 19.09.2018r. zostanie wstrzymane wydawanie wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie

Informacja o terminie zakończenia przyjmowania wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Starosta Płocki zamyka nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu

Wyświetlanie 1 - 10 z 231 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę